مدل‌های هیبریدی کیا سید، اسپورتیج و سورنتو در راه‌اند

0
(0)

کیا در حال آماده شدن برای افزایش تعداد مدل‌های پلاگین هیبریدی خود و همگام شدن با استانداردهای آلایندگی سخت‌گیرانه‌تر در سراسر جهان می‌باشد. اتوکار گزارش داده که این خودروساز کره‌ای سال آینده نسخه پلاگین هیبریدی نسل جدید سید را به منظور کاهش آلایندگی دی‌اکسید کربن عرضه خواهد کرد. ظاهراً این خودرو از همان قوای محرکه‌ی نیرو پلاگین هیبریدی استفاده می‌کند و بنابراین دارای پیشران 1.6 لیتری 139 اسب بخاری و یک واحد الکتریکی 59 کیلوواتی و مجموعه باتری 8.4 کیلووات ساعتی می‌باشد.

2231 1024x768 مدل‌های هیبریدی کیا سید، اسپورتیج و سورنتو در راه‌اند

بنا به گفته‌ی مدیر بازاریابی کیا در اروپا، این قوای محرکه‌ی پلاگین هیبریدی اولین بار در سید اسپورت واگن استفاده خواهد شد و سپس به دیگر نسخه‌های سید همچون مدل هاچبک راه خواهد یافت.

2232 1024x682 مدل‌های هیبریدی کیا سید، اسپورتیج و سورنتو در راه‌اند

پس از عرضه‌ی سید پلاگین هیبریدی شاهد توسعه‌ی مدل‌های مشابهی از شاسی بلندهای اسپورتیج و سورنتو خواهیم بود.

2233 1024x576 مدل‌های هیبریدی کیا سید، اسپورتیج و سورنتو در راه‌اند

کیا پیش از عرضه‌ی هرگونه محصول هیبریدی اقدام به معرفی سول الکتریکی جدید در نمایشگاه لس‌آنجلس ماه آینده خواهد کرد. این خودرو تنها نسخه‌ی قابل‌خرید در خانواده‌ی سول به‌روز شده بوده و همانند نیرو الکتریکی با مجموعه باتری 34 یا 60 کیلووات ساعتی در دسترس خواهد بود. سول الکتریکی که از باتری بزرگ‌تر استفاده می‌کند محدوده حرکتی 482 کیلومتری خواهد داشت.

2234 1024x640 مدل‌های هیبریدی کیا سید، اسپورتیج و سورنتو در راه‌اند

دیگر محصول کاملاً جدید کیا از تکنولوژی سلول سوختی بهره‌مند خواهد شد. این خودرو خواهر هیوندای نکسو خواهد بود و احتمالاً به فرم کیا سورنتوی دگرگون شده پدیدار خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مقایسه طراحی نسل جدید و قدیم کیا سول

0 (0) کیا با معرفی سومین نسل از هاچبک جعبه‌ای شکل سول در نمایشگاه خودروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد کیا