سورنتو پست وست

0
(0)

کیا سورنتوی پس‌‌وست ادونچر، یکی از خودروهای مفهومی جالب این شرکت در نمایشگاه سیمای امسال در لاس وگاس است. خودرویی که برای یک سفر ماجراجویانه آفرود در دل جنگل‌ها و مسیرهای ناهموار، تجهیز شده است.

kia sema 2015 pacwest 1 526x351 سورنتو پست وست

نام پس‌وست به “Pacific West”، یا غرب اقیانوس آرام برمی‌گردد و بنابراین، کیا در کانسپت ادونچر سورنتو، جاهایی مانند سیاتل و پورتلند و جنگل‌های وسیع موجود در آن ناحیه را در ذهن داشته است. کسانی که این منطقه از امریکا را خانه خود می‌دانند، معمولاً طرفداران سرسختی از طبیعت و محیط‌های خارج از شهر هستند. بر این اساس، پس‌وست ادونچر سورنتو گزینه‌ای مناسب برای یک ماجراجویی خانوادگی در این مناطق است.

kia sema 2015 pacwest 4 526x351 سورنتو پست وست

طراحی و ساخت این خودرو توسط LGE-CTS موتور اسپورتس انجام شده است؛ شرکتی که برای رنگ‌آمیزی سورنتو از یک طرح چند لایه با افکت‌های «آب‌نباتی» و «مرواریدی» استفاده کرده است. این سورنتوی کاربردی، دارای دو نوار چراغ LED، یک طراحی جدید برای جلوبندی، شوک‌های کویل‌اور «فوکس ریسینگ 2.0»، فنربندی «آیباخ»، سپرهای جدید در جلو و عقب است. در نتیجه، به ارتفاع رانندگی در این سورنتو به اندازه ۱۵۲ میلی‌متر اضافه شده است.

kia sema 2015 pacwest 6 526x351 سورنتو پست وست

در مورد سیستم پیشرانه این خودرو نیز باید گفت که فارغ از قدرت ۲۹۰ اسب‌بخاری، پس‌وست ادونچر سورنتو با سیستم مکش WFj اسنورکل همراه است.

kia sema 2015 pacwest 2 1024x683 سورنتو پست وست

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مقایسه کیا سراتو با لامبورگینی آونتادور!

0 (0) کیا با مقایسه غیر معمول نسل جدید فورته/سراتو با لامبورگینی آونتادور ما را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد کیا